admin Sierpień 15, 2018

Relacje damsko-męskie są niezwykle złożone. Wydawać by się mogło, że ciągła adoracja i skupianie niewyobrażalnych ilości uwagi wokół obiektu naszych westchnień stanowi klucz do sukcesu, gdzie sukces oznacza stworzenie szczęśliwego związku.

Prawda jest jednak taka, że podobne zachowanie względem kobiety powinno nastąpić dopiero po jej zdobyciu. Sam podryw powinien oprzeć się na… ignorowaniu jej obecności. Większość pań wówczas wykazuje o wiele większe zainteresowanie potencjalnym partnerem. Dlaczego tak jest? O tym przeczytacie Państwo na łamach niniejszego artykułu.

Skomplikowane relacje damsko-męskie

Złożoność jaka występuje w relacjach damsko-męskich chwilami może niezwykle zaskakiwać. Zdecydowana większość męskiego towarzystwa jest z pewnością przekonana, że zdobycie wymarzonej kobiety musi być równoznaczne z tym, że powinny oni wyglądać jak mężczyźni z ekranu kina lub okładek kobiecych czasopism. Tymczasem sprawa ta ma się zgoła inaczej. Wcale nie potrzeba mieć kwadratowej szczęki, wyrzeźbionej klatki piersiowej i portfela, który pęka w szwach, aby wymarzona dziewczyna zwróciła uwagę na danego pana. Większość kobiet przyznaje, że nie w tym tkwi sekret udanego podrywu. Pozostaje zatem pytanie, w czym tkwi on w istocie?

Sprawdź, jakie teksty na podryw są skuteczne. Wejdź na http://www.uwodzenie.org/teksty-na-podryw-czy-moga-zadzialac/ i dowiedz się więcej

Brak śmiałości w relacjach między kobietami, a mężczyznami

Brak śmiałości jest czymś co stanowi prawdziwy problem w relacjach damsko-męskich. Nieśmiali mężczyźni powinni niezwłocznie rozpocząć pracę nad szlifowaniem swojego charakteru. Należy w tym przypadku zacząć od możliwie szybkiego i skutecznego podbudowania swojej samooceny. Dobrym krokiem dla nieśmiałych mężczyzn jest także regularna lektura kobiecych for internetowych, na których panie dzielą się ze sobą swoimi uwagami na temat tego czego chciałby od swoich partnerów, a czego nie dostają. To prawdziwa kopalnia wiedzy. Relacje damsko-męskie można także poprawić oddając się lekturze poradników oraz książek, które zostały poświęcone tej tematyce. Po przysposobieniu sobie teorii, należy przejść do działań praktycznych. Warto rozpocząć od poznawania możliwie dużej ilości atrakcyjnych kobiet. Uczestniczenie z nimi w rozmowach może być kluczowym w drodze do stanie się bardziej śmiałym w swoich poczynaniach.

Jedyny skuteczny sposób zdobycia kobiety

Piękne kobiety przywykły do tego, że zawsze w ich pobliżu znajduje się ktoś, kto chce je adorować. Stało się to dla nich pewnego rodzaju normą. Normą, która co prawda jest miła, ale jednak powoli staje się rutyną. Jeśli po miłej rozmowie damy kobiecie do zrozumienia, że niczego więcej od niej nie oczekujemy i nie zależy nam na utrzymaniu z nią kontaktu to… ta oszaleje na naszym punkcie. Nasze zachowanie w tej sytuacji będzie stanowiło pewnego rodzaju odstępstwo od jej rzeczywistości codziennej, a więc z pewnością sama wyjdzie z inicjatywą.

Relacje damsko-męskie stanowią jedne z najtrudniejszych. Przypominają one grę zręcznościową, w której wygranym jest ten, który ma większą zdolność przewidywania ruchów drugiego z graczy. Najważniejszym jest w tym wszystkim to, aby dostrzec aspekt zabawy w tym procesie.

 

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*